Co ciekawego w okolicy?

Warmia obfituje w wiele atrakcji, poniżej zestawienie kilku, które znajdują się w okolicy Sielskiej Republiki i które naszym zdaniem, każda osoba odwiedzająca Warmię powinna zobaczyć:​

Trasy rowerowe

Jesteśmy na szlaku rowerowym z zapierającymi dech w piersiach widokami. Jeśli lubicie niezbyt wymagające trasy, a rower w sezonie wiosenno-letnim jest Waszym must have to to jest świetne miejsce na takie wyprawy. 

Jezioro Isąg

Zaledwie 5km od Sielskiej Republiki znajduje się przepiękne Jezioro Isąg. W miejscowości Pelnik znajduje się  kąpielisko z pomostem, plażą oraz sprzętem pływającym. Idealne miejsce na wypad z Sielskiej Republiki żeby się schłodzić w przejrzystej wodzie jeziora i wrócić na treściwy posiłek:) 

Sanktuarium w

Gietrzwałdzie

Na terenie wsi Gietrzwałd według nas czas stanął w miejscu. Piękne stare warmińskie domy, a na szczycie wzgórza magiczna budowla. Miejsce pielgrzymek, miejsce objawień, miejsce warte zobaczenia, koniecznie! 

Lawendowe pole

Nie, to nie Prowansja, to nasza piękna Warmia. We wsi Nowe Kawkowo w lipcu cudownie kwitnie i pachnie lawendą. U nas na stołach również lawenda z tego pola zagości!

Camp Spa

Masaż w środku lasu, tak to możliwe w Camp Spa. Relaks w zgodzie z naturą w najlepszym możliwym wydaniu właśnie tam. Czynne w sezonie letnim.  

Oczywiście poza powyżej wypisanymi atrakcjami, wszędzie wokół Sielskiej Republiki lasy, łąki, świeże powietrze, liczne ścieżki piesze. Po prostu SLOW LIFE!

Gdzie spać?

Poniżej proponujemy Wam kilka ciekawych miejsc do spania w naszej najbliższej okolicy.

ArtHouse Pelnik

 

Wolno stojący dom położony w miejscowości Pelnik zaledwie 4 km od Sielskiej Republiki. Położony praktycznie nad samym jeziorem Isąg. 

Adres: Pelnik 63B, 14-105 Pelnik

Telefon692 434 299

Rentynówka

 

Trzy fantastyczne apartamenty z tarasami i obłędnym widokiem na stawy. Dojazd do Sielskiej Republiki przez piękny las bogaty w grzyby i dużo świeżego powietrza.

Adres: Rentyny 25, 11-036 Rentyny

Telefon881 824 388

Siedlisko Moje Roje

 

Piękne drewniane siedlisko we wsi Roje sąsiadujące z jeziorem Narie. Wokół cisza, dzika zwierzyna i najcudowniejszy slow life jaki można sobie wymarzyć.

Adres: Roje Kolonia 19

Telefon609 578 125

Dom Lipskich

Przepiękny wolnostojący dom pośród lasów. To miejsce zrobi wrażenie chyba na każdym. Piszą, że dom wygląda jakby medytował. Chyba nic więcej dodawać nie trzeba:)

Adres: Wołowno 23, 11-042 Wołowno

Telefon795 477 408

Niebo do

wynajęcia

 

Nad samym jeziorem, nieopodal Sielskiej Republiki jest takie miejsce, gdzie jest pięknie! Z plaży w Pelniku regularnie machamy naszym dalekim sąsiadom z cudownymi apartamentami do wynajęcia

Adres: Worliny 35, 14-105 Worliny

Telefon791 218 031

© 2020 Sielska Republika